Dubbelklik hier om de afbeelding te veranderen

Verkooppunten

 

Laat u make-up of huid verzorgen door de Royal Effem / Organic Elements specialist in de buurt !

Gelderland
Apeldoorn                               La Donna Exclusive www.ladonnaexclusive.nl
Nunspeet Le Salon Tamara www.lesalontamara.nl
Twello Perfect Touch  www.perfecttouch.nl

Ulft 

Hair en Make Up Esther  ehjpeters@kpnmail.nl
     
Noord Brabant
Eindhoven (Heezerweg) Haarmode Rob www.haarmoderob.nl
Eindhoven (Ouverture) Haarmode Rob  www.haarmoderob.nl
Eindhoven Uwkapper www.uwkapper.nl
Sint Oedenrode  Savohs  www.savohs.nl
Oirschot Cream Skincare sonjabressers@hotmail.com
Vught  Vissers Beauty www.vissers-mv.nl
Waalwijk Silly's Hair & Skincare  www.sillyshairenskincare.nl
Dinteloord Beauty Studio Mariette www.beautystudiomariette.nl
Aarle-Rixtel  Salon Kitty Linders  maki@onsbrabantnet.nl
Gennep Frank Verheijen Hairdesign  www.frankverheijenhairdesign.nl
Oisterwijk Medisch & Cosmetisch Instituut Giselene

 

Noord Holland
Amsterdam  Beauty by Iresh  www.beautybyiresh.nl
Amsterdam  Frisco Hair Studio  www.friscohairstudio.nl
Amsterdam  New Look Hairstyling  www.newlook-hairstyling.nl
Amsterdam Stylinghaven Amsterdam www.stylinghaven.nl
Amsterdam Koffijberg Hairdressers  www.koffijberg.nl
Blaricum RL Total Cosmetics www.rltotalcosmetics.nl
Bussum  Feel Good by Daniëlle  www.re-hair.nl
Duivendrecht  De Vries Visagie debby-devries@hotmail.com
Haarlem Moreno"s Hair Beauty Nails www.morenos.nl
Heemskerk  Kapsalon van Tunen www.aadvantunen.nl
Heerhugowaard  De Kappering  www.dekappering.nl
Overijssel
Raalte Margje's Beauty  www.margjesbeauty.nl
Utrecht
De Meern Future of Beauty  www.futureofbeauty.nl
Den Dolder Haarverzorging Den Dolder www.vanmontfoort@ziggo.nl
Doorn Schoonheidssalon Anabel Face & Body

www.anabel-face-en-body.nl

 

Lopik Haar Salon Mariëtte www.haarsalonmariëtte@gmail.nl
Utrecht  Feel Good Visagie www.feelgoodvisagie.nl
Utrecht  Color Queens www.colorqueens.nl
Vleuten Beauty Studio Mooi www.beautystudiomooi.nl
Montfoort  Fashion Experience www.fashionexperience.nl
Nederhorst-den Berg Schoonheidssalon Diana  diana.heemskerk@hetnet.nl
   

 

Zuid Holland

 

Ameide  Studio L'Esther esther_westerhout@hotmail.com 
Berkel  en Rodenrijs Quinto Kappers www.quintokappers.nl
Driebruggen Beautysalon Golden Shine www.beautysalongoldenshine.nl
Gouda  Sjenkels Gouda  www.sjenkels.nl
Leiden  Sjenkels Leiden  www.sjenkels.nl
Lexmond  Bij Marije  marijeburggraaf@planet.nl